Rikiavimo tvarka:

Rima Paukštė

Esu Rima Paukštė. Gimiau Vilniuje. Nuo vaikystės menas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Šokis, muzika, scenografija, dekoras, interjerų ir renginių puošyba ir, žinoma, tapyba yra didžiausios mano gyvenimo aistros. Džiaugiuosi, kad jaunystėje teko mokytis pas žinomą Lietuvos dailininkę Mariją Ladigaitę Vildžiūnienę.
Visą gyvenimą domiuosi dvasiniu žmogaus gyvenimu, jausmais. Puikiai jaučiu žmones, jų vidų, jų namų atmosferą, todėl dažnai gaunu užsakymų nutapyti paveikslą konkrečiam žmogui ar namams, kas man yra labai įdomu.
Šiuo metu gyvenu ir kuriu Valensijoje (Ispanija). Savo paveikslus tapau akriliniais dažais ant senovinėmis staklėmis, rankų darbu austos lininės drobės. Iš Valensijos mano kūriniai keliauja į daugelį pasaulio šalių.
Tapybai mane įkvepia meilė, kurios semiuosi iš Dievo, gamtos, bendravimo, ramybės ir paprasto gyvenimo džiaugsmo. Jausmus perkelti ant drobės man visuomet padeda muzikos garsai, galbūt todėl dažnai girdžiu žmones sakant, kad žiūrėdami į mano darbus jie girdi muziką.
Tikiu, kad mano kūriniai įkvepia žmones meilei ir gyvenimo džiaugsmui!

Dailininko temos: abstrakcija gėlės

Dailininko technikos: Akrilas