Apie Tapyba.info platformą

Tel. +370 673 77774, el. paštas info@tapyba.info, Antakalnio g. 48, Vilnius.

Internetinės paveikslų platformos Tapyba.info misija: profesionalus ir saugus originalių tapybos kūrinių – paveikslų – eksponavimas ir pardavimas internete bei greitas ir patogus jų pristatymas pirkėjui.

Paveikslas – svarbi interjero dalis, suteikianti namams individualumo bei užbaigtumo. Tikimės, kad būtinai atrasite savąjį paveikslą, kuris taps interjero akcentu bei teigiamų emocijų šaltiniu.

Nuo 2007 m. internete veikiančioje paveikslų prekybos platformoje šalia žinomų menininkų kūrinių pristatomi ir jaunų talentingų kūrėjų tapyti paveikslai. Tokiu būdu šiuolaikiniai pradedantieji dailininkai turi proga būti pastebėti ir įvertinti, o pirkėjai – nebrangiai įsigyti originalų kokybišką meno kūrinį. Čia Jūsų dėmesio laukia aliejiniais ar akriliniais dažais ant drobės arba kita technika tapyti paveikslai namams, vaikų kambariui, miegamajam, ofisui ir kt. Populiariausi tapybos žanrai: paveikslai su gėlėmis (floristiniai), angelais, jūra (marinistiniai), gamtos vaizdai (peizažai), taip parduodami ir įrėminti paveikslai.

Galerijos lankytojų patogumui sukurta paveikslų paieškos sistema, leidžianti rūšiuoti meno kūrinius pagal keletą kriterijų (temą, dydį, kainą ir pan.) vienu metu ir atrinkti paveikslus pardavimui, labiausiai atitinkančius Jūsų norus ir poreikius.

Jei sunku apsispręsti, kokį paveikslą išrinkti brangiam žmogui – siūlome padovanoti dovanų kuponą.

Linkime, kad paveikslai jums suteiktų teigiamų emocinių ir dvasinių išgyvenimų bei padėtų papuošti jūsų aplinką. Taip pat dailės kūriniai atlieka ir ekonominę funkciją – tampa svarbiu ilgalaikės investicijos objektu, ypač šiais neprognozuojamais finansinės krizės laikais.

Išsamią informaciją apie paveikslų pirkimą ir pristatymą rasite čia.

Naujienlaiškis

Gaukite naujienas pirmieji!


Palaukite…


Dekojame už prenumeratą!